I MIEJSCE DLA NASZYCH SIATKAREK

18 marca 2024 r. odbyły się w naszej szkole Powiatowe Zawody w piłce siatkowej dziewcząt.

Rywalizacje rozpoczęto w dwóch grupach po 3 zespoły. Nasze dziewczyny zagrały z 2 LO oraz ZS NR 2 i uzyskały komplet punktów za zwycięstwa. W półfinale 2:0 pokonały Ekonomik, a w finale po raz kolejny spotkały się z Budowlanką, która wyeliminowała wcześniej 1 LO, pokonując drugi raz rywala 2:0. Klasyfikacja medalowa wyglądała następująco:

1 miejsce: ZS NR 1 i awans do półfinału wojewódzkiego

2 miejsce: ZS NR 2

3 miejsce: 1 LO.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą walkę, atmosferę oraz pokaz prawdziwej siatkówki.

Życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji!

Pani Renata Bednarek

whatsapp_image_2024-03-18_at_210318.jpeg

Na zdjęciu skład zespołu: kapitan Andzelika Goryczka 5F, Karolina Prusak 5F, Aleksandra Tomala 5L, Oliwia Goryczka 2Y, Klaudia Noszkowocz 3G, Anna Marszałek 3L, Gabriela Rakoczy 3L, Gabriela Kapcia 3L, Gabiela Borek 3L, Gabriela Wałkowska 3L, Kalina Jędryka 3 Y, Wiktoria Kusiak 3 Y , Gabriela Cabak 3Y, Natalia Młynarz 2L, Julia Przygoda 3Y i Katarzyna Filipek 2 J.

Trener: Renata Bednarek